Siyonist Haçlı Batı Medeniyetinin Turnusol Kağıdı; Halep! | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Siyonist Haçlı Batı Medeniyetinin Turnusol Kağıdı; Halep! 08.01.2017 22:04

Siyonist Haçlı Batı Medeniyetinin Turnusol Kağıdı; Halep!


 

Hüküm sürdüğü coğrafyada hak, barış, adalet ve huzuru hakim kılan 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyeti merkezi olan bu topraklarda yani Anadolu’da, İstanbul’da düştü.

10 asır tüm dünyada dalgalanan İslam sancağı ile barış/kardeşlik türküsü madem bu vatan topraklarında düştü öyleyse yine düştüğü yerden şahlanacak ve filizlenecek demektir.

Çünkü aslan düştüğü yerden kalkar!

Aslan Anadolu’da, İstanbul’da düştükten sonra bu coğrafyada 100 yıldır işgal, kan, gözyaşı, terör, ölüm ve vahşet kol geziyor.

Milletimiz ve İslam âlemi yoksulluğa, yokluğa, açlığa, ilkelliğe, çaresizliğe adeta mahkûm edildi.

Üstelik insanımıza ve Müslüman toplumlara böyle zillet ve esaret içinde onursuz bir yaşamı reva görenler, “Selçuklu/Osmanlı sizleri asırlarca işgal altında tuttu, özgürlük vermedi, sömürdü” diyen Siyonist Haçlı ittifakıydı.

“Biz sizlere özgürlük, bağımsızlık, uygarlık, hukuk, insan hakları vereceğiz” diyen emperyalist şeytan ordusunun bizatihi kendisi tam 1 asırdır bu topraklarda yaşayanların mülkiyetindeki yer altı ve yer üstü zenginliklerini, varlıklarını sömürmek dışında hiçbir şey yapmadılar.

Önce 1. Dünya Savaşı ardından işbirlikçi krallar, diktatörler dönemi sonrasında başlayan kendi ordularıyla fiili işgal etme sürecinde on milyonlarca masum ve mazlum kendilerine özgürlük, insan hakları, kalkınma vaat eden Siyonist Haçlı aç sapıklar tarafından katledildi.

Dünyayı yöneten Batı medeniyetinin şefkatten, merhametten, adaletten zerre nasiplenmemiş, doymak bilmeyen bir aç ejderha gibi hiçbir dini, insani, vicdani, ahlaki kural tanımadığı; koyun sürüsüne saldıran kurt misali nasıl vahşileştiğinin en çarpıcı örneklerinden birisi Halep!

İsrail, ABD, Avrupa, Rusya, Çin, BM, NATO tarafından korunup kollanan Esad rejim güçleri ile İran muhafız ordusu güdümlü Şii terör örgütü Haşdi Şabi, Lübnan merkezli Hizbü’ş Şeytan sürüsü 5 yıldır Suriye’de, Halep’te gövde üstünde baş, taş üstünde taş bırakmadı.

İnsanlık tarihinin en büyük katliam ve trajedilerinden birisinin daha sahnelendiği Halep’ten yükselen masum çığlıklara, yardım çağrılarına İslam dünyası başta olmak üzere uluslararası toplum da ilgisiz ve duyarsız kaldı.

Bir devlet ve millet hariç!

Türkiye ve tarihin en aziz milleti olan halkımız.

Irak ve Suriye’de yaşanan toplu katliam, tecavüz, zulüm ve ölümlerden kaçan 3 milyon Muhacire Ensar oldu aziz milletimiz.

Gönlünü, topraklarını, bağrını açtı, sahiplendi, ekmeğini böldü paylaştı.

İslam dünyası ve Batılı azgınlar masum ve mazlumlara sahip çıkmayıp onları ölüme terk etse bile devletimizin, milletimizin böyle bir lüksü yoktu.

Çünkü 1000 yıl bu insanların çaresizliğine çare, dermansızlığına derman, yarsına merhem olan bizim ecdadımızdı.

Tarihte bu toprakları kan ve gözyaşına boğmak isteyen Siyonist Haçlı köpek sürülerince hazırlanmış 18 Haçlı seferine karşı iman dolu göğsünü siper edip saldırıları def eden aziz milletimiz değil miydi?

Yine öyle oldu ve öyle olmak zorunda.

İslam dünyası ve şeytanın gayri meşru çocuğu Batı Halep’te on binlerce mazlumu ölüme terk ederken Türkiye sahip çıktı.

Sözde dünyanın en güçlü devletleri ABD’si, Avrupa’sı, Rusya’sı, Çin’i ve uluslararası kuruluşlar BM’si, NATO’su Halep’te bir ateşkes sürecinin devreye girmesinde çaresiz kalırken; Türkiye dünya ülkelerinin şaşkın ve korku dolu bakışları arasında bunu da başardı.

Yardıma muhtaç, çaresizce ölümü bekleyen binlerce insanı ateşkes ilan ettikten sonra sağ salim şekilde Halep’ten tahliyesini gerçekleştirip daha güvenli gölgelere yerleşmelerini başardı.

Dünyanın en güçlü devletleri ile kuruluşlarının başaramadıkları ateşkes sürecini ve Halep halkının tahliye edilmesi girişimini tek başına Türkiye’nin başarması emperyalist ülkelerde büyük bir şaşkınlığa ve derin bir korkuya yol açtı.

Sorulan ve cevabı bilinmeyen soru, Türkiye’nin hangi güç ve olanaklarla böyle bir operasyonu başardığıydı?

Irak ve Suriye’deki iç savaştan kaçıp ülkemize sığınan 3 milyon Muhacire Ensar kardeşliği yapması dolayısıyla İslam toplumlarının lider ülkesi olma misyonunu yeniden yüklenip adeta tescil etmiş Türkiye’nin son Halep operasyonunun dada sorumluluğu üstlenmiş olması, emperyalist zalimlerin zulmü altında inleyen, kurtarılmayı bekleyen dünyada farklı coğrafyalardaki masumlara yeni bir umut ışığı oldu.

Halep’te yaşanan vahşet ve zulme karşı emperyalist güçlü devletler ile İslam dünyasının sergilediği çaresizlik karşısında Türkiye’nin tek başına inisiyatif alıp tüm provokasyon ve sabotajlara rağmen ateşkes sürecini sağlayarak insanları tahliye etme girişimini yüklenmesinin manası şudur:

“Aslan düştüğü yerden yeniden ayağa kalktı ve şahlandı!”

Aslanın düşmüş olmasından dolayı 100 yıldır kendilerini ormanın kralı zanneden ve hüküm süren it, çakal, köpek, sırtlan sürüleri bundan böyle istedikleri gibi at oynatamayacaklar!

Çünkü 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam Medeniyetinin varisi olan bu aziz millet üzerindeki ölü toprağını silkeleyip attı.

İnancına, özüne, kültürüne, tarihi genetik kodlarına geri dönerek eskiden olduğu gibi aslanlar gibi meydanlara çıkıp zalimlere karşı kükremeye başladı.

Bundan böyle it, çakal, sırtlan, köpek sürüleri düşünsün!

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright