IŞİD Terör Örgütü de PKK Uluslararası Yardım Kuruluşu mu? | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>IŞİD Terör Örgütü de PKK Uluslararası Yardım Kuruluşu mu? 08.11.2014 19:16

IŞİD Terör Örgütü de PKK Uluslararası Yardım Kuruluşu mu?


Türkiye, ihanetin gergef gergef örüldüğü dünyada eşine az rastlanır bir ülke!

İçimizde organize olmuş öyle kadim bir batı işbirlikçisi ihanet şebekesi var ki, adeta örümcek ağı misali teşkilatlanıp devletin DNA’sına çöreklenmiş durumda!

Bu ihanet şebekesi insanın karnındaki solucan gibidir!

Bünyedeki kurt, insanın yediklerinden, içtiklerinden beslenerek yaşamını sürdürdüğü halde nasıl ekmek yediği çanağa tükürüp sadece karın ağrısına yol açıyorsa ülkemizdeki kirli karanlık Sabetayist çete mensupları da bu milletin kanından beslendikten sonra yaptıkları tek şey vücutta metastaz hücre üretmek!

Bu ihanet şebekesinin en büyük artısı çift kimlikli, çift kültürlü ve çift dinli yaşamayı bir hayat tarzı ve yaşam biçimi olarak benimsemiş olmasıdır.

Toplumun karşısına Yahudi kimlikleriyle ya da kalplerinde gizledikleri inançlarıyla değil milletimizin bir ferdi imiş gibi çıkarlar!

Takiyye yapıp bizden biriymiş gibi göründüklerinden hem ihanetlerinin anlaşılması çok güç hem de yaptıkları hinlikleri topluma kabul ettirmek oldukça zahmetli bir çaba gerektiriyor.

Ancak küresel emperyalistlerin uşaklığını yapan bu şebekeyi tanımanın iki değişmez yöntemi vardır.

Birincisi çok şiddetli bir Erbakan ve Milli Görüş düşmanı olmaları!

İkincisi ise gelişen olaylar ve gündemdeki konularla ilgili mutlaka İsrail’in menfaatleri doğrultusunda bir tutum ve tavır takınmalarıdır!

Kendini Cumhuriyetin kurucu iradesi olarak konumlandıran azgın azınlık Sabetayist oligarşi mensuplarının önderliğindeki çeteyi ele veren en önemli konulardan birisi PKK terör örgütüdür!

Batı işbirlikçisi bu derin yapının PKK’ya olan muhabbeti gerçekten göz kamaştırıcı.

Özellikle güçlü, organize ve etkin oldukları medyada karanlık odaya bağlı mensuplarının PKK’ya verdikleri destek, sağladıkları lojistik katkı kendilerini ele vermektedir.

Ülkemizde başta Abdullah Öcalan olmak üzere PKK’nın en üst düzey komuta kademesiyle röportaj yapmayan genel yayın yönetmeni veya ünlü gazeteci neredeyse kalmadı!

Medya dünyasında öyle gazeteciler var ki, Artvin’i, Elazığ’ı, Kayseri’yi, Van’ı, Maraş’ı bilmezler ama Kandile çıkan yolları bir Navigasyon cihazı gibi tarif edebilirler!

Milli derin devletin himayesindeki Çözüm Sürecini provoke edip sonuçsuz bırakmak için hemen her gün PKK terör örgütünün önderlerinden birisinin demeçlerini, açıklamalarını ülke medyasının manşetlerinde okumak nerdeyse sıradan bir hal almış durumda.

IŞİD ile PKK arasında Kuzey Irak ve Kuzey Suriye ekseninde çatışmalar başlayınca içimizdeki ihanet şebekesinin unsurları bütün güç ve imkânlarıyla PKK’ya destek vermek için hemen arkasında saf tuttular!

IŞİD düşmanlığı yapmak için öyle yoğun bir PKK propagandası yapmaya başladılar ki, evlere şenlik!

PKK’yı bir terör örgütü değil de adeta zulme ve işgale karşı mücadele eden bir direniş gücü gibi göstermeye çalışan haberlerde deyim yerindeyse patlama yaşandı.

28.9.2014 tarihinde yazılı, görsel ve sanal medyaya “Kobani`ye IŞİD`le savaşmaya giden 17 yaşındaki Masum`un cenazesi geldi” başlıklı bir haber düştü.

Haberden anlaşılacağı gibi IŞİD ile savaşmak için Kobani’de PKK’ya katılanlardan birisi hayatını kaybetmişti.

Bu olayın ülke medyası tarafından topluma sunuş biçimi tam olarak bir ihanetti!

Ölen teröristin anne ve babasıyla söyleşi yapıp yayınlayan medya hayatını kaybeden PKK’lı genci adeta kahraman ilan ediverdi!

Medyanın olayı haberleştirme biçimine baktığınızda eğer dikkatli bir izleyici değilseniz hayatını kaybedenin PKK mensubu değil de bir Mehmetçik olduğunu düşünmeniz içten bile değil!

03-10-2014 tarihinde ise “Batmanlı Ceylan IŞİD`e Esir Düşmemek İçin Son Kurşunu Kendine Sıktı” başlıklı haber ajanslar tarafından medyaya servis edildi.

PKK’nın Suriye kanadı olarak anılan PYD’nin siyasi kolu YPG’ye yakın internet siteleri ve Twitter hesaplarında Batmanlı Ceylan Özalp adlı YPG üyesinin Kobani’deki çatışmalarda IŞİD’in eline düşmemek, tecavüze uğramamak için kendini öldürdüğü kamuoyuna duyurulmaktaydı.

06-10-2014’te ise PKK propagandası yapan bir başka haberde “Kobani`nin güney ve doğusunda yaşanan şiddetli çatışmalarda YPJ militanı Arîn Mirkan`ın IŞİD`e karşı intihar eylemi düzenleyerek tek seferde 74 IŞİD`liyi öldürdü!denilmekteydi.

Bu ve buna benzer haberlerin kamuoyuna sunuluş biçiminde ulusal medyanın kullandığı dil ve sergilediği bakış açısı bütünüyle PKK propagandasına dayanıyordu!

Ülkemizdeki Kürt gençlerinin Suriye’deki çatışmalara müdahil olması için Kobani’de PKK saflarında IŞİD ile savaşırken hayatını kaybeden teröristlere şehit muamelesi yapılıp işledikleri eylemleri kutsallaştırma politikasına mutlaka son verilmelidir.

Kobani eylemleriyle sokaklara itilen Kürt gençlerinin PKK’nın safına katılmaları için ciddi bir teşvik ve tahrik politikasının malum medya unsurları tarafından ısrarla sürdürüldüğü dikkatli gözlerden kaçmamaktadır.

Oysa PKK ne kadar terörist örgütse IŞİD’te bir o kadar terörist örgüttür!

Ancak Haçlı Batı kölesi medya mensuplarının kamuoyuna IŞİD’i şeytanlaştırmak için elinden gelen gayreti gösterirken, PKK’yı ise işgale karşı direnen bir örgütmüş gibi takdim etme sevdasından vazgeçmeye pek niyetleri yok!

Hakikatte ise hem devletimiz hem de ülkemiz için öncelikli tehdit IŞİD değil PKK’dır!

PKK terör örgütü 40 bin insanımızın canına ve 300 milyar dolar ekonomik bir kayba mal olmuşken, IŞİD’in elinde tuttuğu 49 rehineyi sağ-salim Türkiye’ye teslim ettiğini unutmayalım!

Elbette PKK-IŞİD kıyaslamasında PKK lehine gösterilen yaklaşım tarzını ABD başta olmak üzere tüm Haçlı Batı medyasında da görmek mümkün.

Türkiye, 40 yıl PKK ile mücadele ederken PKK’nın safında yer tutup siyasi, askeri, ekonomik, istihbarat ve teknolojik tüm imkânlarını terör örgütünün emrine veren Haçlı Batı söz konusu IŞİD olunca birden ayaklanıverdi!

Bu çifte standart ve ikiyüzlü yaklaşıma daha fazla seyirci kalamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul`da düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu`nun açılışında isyanını şu şekilde dile getiriyordu:

“IŞİD terörü ortaya çıktı, yeni değil bu. El Kaide`den türedi ve Irak`ın üçte birini işgal etmiş durumdalar. Peki, ey dünya, IŞİD gibi bir terör örgütü çıkınca ayaklanıyorsun da PKK gibi bir terör örgütü ortadayken niye ayaklanmıyorsun? Orada niye sesin çıkmıyor? Ona karşı niye bir `ortak mücadele verelim` demiyorsun? Yoksa başında İslam olduğu için mi IŞİD’i bombalıyorsun?”

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright