Donald Trump, Türkiye’nin Trampleni mi? | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Donald Trump, Türkiye’nin Trampleni mi? 13.12.2016 00:17

Donald Trump, Türkiye’nin Trampleni mi?


 

ABD Başkanlık Seçimleri sonuçlandığında ırkçı emperyalizm ve payandaları büyük bir yıkıma uğrayıp edata enkaza döndüler.

Çünkü öngörülemeyen, asla olasılıklar içinde değerlendirilmeyen, tahminlerin ve beklentilerin ötesinde umulmadık bir sonuç ortaya çıktı.

ABD’yi 200 yıldır kontrol eden Siyonist müesses nizamın koruyucu unsurları Başkan Adayı Hillary Clinton’a oynamışlardı!

Küresel eşkıya Siyonizm’in yönetimindeki ABD kökenli sermaye, medya,  kültür ve sanat camiası tüm güçleriyle Hillary Clinton’a yatırım yaparak destek oldular.

Sahibinin sesi anket firmaları seçim çalışmaları döneminde Hillary Clinton’ı peşinen başkan ilan etme yarışına girdiler.

Küresel mafya Siyonizm’in ABD ve ülke dışındaki uzantıları seçimin Hillary Clinton tarafından kazanılacağından emin oldukları için kazanan tarafa peşin oynamış olmanın verdiği sarhoşluktan anca sonuçlar açıklanınca uyanıp ayakları yere değmeye başladı.

Emperyalist ihanet şebekesinin muhalefet ettiği ve asla destek vermediği rakip aday Donald Trump önce Cumhuriyetçi Parti`nin başkan adayı oldu, sonra da ABD`nin 45. Başkanı seçildi.

Bu sonuç kesinleşince İsrail ve uluslararası Masonik yapılanmalarda büyük bir korku, endişe ve şaşkınlık meydana geldi.

Donald Trump bir tsunami gibi Siyonizm’in merkezine çöktü!

ABD ve dünyayı yöneten Siyonist düzenin şövalyeleri kısa sürede mağlubiyetin verdiği paniği atlatıp Donald Trump’a karşı harekete geçtiler.

Siyonist odaklar öncelikle gerek ABD’de gerekse diğer dünya ülkelerindeki işbirlikçi unsurlarda seçimi kaybetmiş olmanın neden olduğu travmayı tedaviye ve tamirata yöneldi.

Seçim sonuçlarının tesadüfi, öngörülemeyen ve beklenmedik bir küçük kaza olduğu ancak çok kısa süre içerisinde gereken tedbirlerin alınacağına dair sinyaller Kabalist merkez tarafından yandaş Yahudi odaklara verildi.

Küresel sermaye kontrolündeki ABD medyası seçimlerden galibiyetle ayrılan Donald Trump hakkında korkunç bir karalama kampanyası başlattı.

Siyonist Terör Örgütü (STÖ) algı operasyonlarına imza atmak için yetiştirdiği en birikimli, tecrübeli ve yetenekli elemanlarını istihdam ettiği medyadaki paralel unsurlarını Donald Trump aleyhine kısa sürede devreye soktu.

Donald Trump’ın özel hayatı ile geçmişiyle ilgili tüm mahrem bilgi, fotoğraf ve görüntüler kamuoyuna servis edildi.

Donald Trump’ın eski evlilikleri, eşleri ve mevcut eşi ile erkek ve kız çocuklarına ait özel hayatı ihlal mahiyetindeki tüm gizli dokümanlar deşifre edildi.

ABD Yahudi medyasının Donald Trump’ı hedef alan itibarsızlaştırma, şeytanlaştırma operasyonları netice verdi ve Hillary Clinton taraftarları tüm eyaletlerde sokaklara döküldü.

Arap Baharı benzeri halk isyanları, sokak gösterileri ABD’de başlamış oldu.

Ortadoğu, Kafkasya ve Balkanlardaki İsrail karşıtı liderler ve iktidarları devirmek için ünlü Yahudi spekülatör George Soros tarafından finanse edilen önce Turuncu Devrimler daha sonra Arap Baharı diye adlandırılan halk ayaklanmaları sonuçta ABD’ye kadar ulaşmış oldu!

Türkiye’de de Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti iktidarını yok etmek için planlanan Gezi Parkı isyan hareketinin türevi bir toplumsal ayaklanma ABD’de başladı!

Rusya ve arka bahçesi ülkelerde Turuncu Devrimleri, Ortadoğu’da Arap Baharını, ülkemizde Gezi Parkını tasarlayıp organize eden, “Üst akıl” Siyonizm karargâh olarak kullandığı ABD’de halkı sokağa dökmek mecburiyetinde kaldı.

Kendini, “Demokrasinin beşiği, özgür dünya” olarak konumlandıran ve dünya ülkelerine de sözde demokrasi, insan hakları, özgürlükler transfer etmeyi misyon edinmiş ABD derin devleti 200 yıllık bu paradigmalarına bizzat kendisi ihanet etti!

Halkın hür iradesiyle desteklediği ve sandıktan zaferle çıkmış olan ABD`nin 45. Başkanı Donald Trump’ı Beyaz Saray’a çıkarmamak için çeşit çeşit komplolar, senaryolar ve algı operasyonlarına imza attı.

Siyonist medya kuruluşlarında Donald Trump probleminin ve tehdidinin nasıl ortadan kaldırılacağına dair farklı kurgular dillendirilmeye başlandı.

Kimi seçiciler kurulu üyelerine ümit bağlamış.

Kimi ilan edilen seçim sonuçlarının henüz resmi olmadığına tav olmuş.

Bazıları ise John F. Kennedy suikastına benzer bir suikastın Donald Trump için de düzenlenmesi gerektiğini söyleyecek kadar kendini kaybetmiş vaziyette.

Demokrasi kahramanı, savunucusu ABD medyası daha koltuğuna oturmamış olan Donald Trump’a ömür biçme çabası içerisinde.

Donald Trump’a biçilen ömür 1 yılla sınırlı.

Bazı Küresel Siyonist Terör Örgütü (KSTÖ) mensubu militanlar ise Donald Trump’ın Kongre tarafından azledileceğinden dem vuruyorlar.

Kısacası şeytan ve köleleri şiddetli bir azabın içine düşmüşler ve çaresizce debelenip duruyorlar.

En büyük handikapları ise Donald Trump tehlikesinin çözümüne yönelik kamuoyuna pompaladıkları tedbirlerin hiç birisinin uygulanabilirliğinin ya da kesin sonuç verebilirliğinin olmaması.

Irkçı emperyalizm açısından asıl tehdit ise Donald Trump’ın arkasındaki küresel devlet aklı ve gücün Trump sonrası kendilerine nasıl bir sürpriz hazırlığı içinde olduğu konusudur!

Yoksa Donald Trump’ı halletmek veya kontrol altına almak Siyonist Terör Örgütü için bir içim sudan farksızdır.

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright