Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tarafsız ol diyenler tarafsız mı? | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tarafsız ol diyenler tarafsız mı? 20.03.2015 23:41

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tarafsız ol diyenler tarafsız mı?


 

Halk oylamasıyla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan Erdoğan, 2015 Genel Seçimlerine doğru farklı illerdeki yeni kamu yatırımlarını hizmete açmak için düzenlenen törenlerin baş konuğu.

Vatandaşların oldukça yoğun ilgi gösterdiği törenler adeta miting havasında geçiyor.

Yeni Bir Anayasa ve Başkanlık Sistemi için 400 Milletvekili çıkarabilecek oy desteğini isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, malum muhalif kesimlerce tarafsızlık ilkesini ihlal bahanesiyle şiddetli saldırı ve eleştirilerin hedefi olmuş durumda.

Son günlerde Batı işbirlikçisi unsurların Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhine kopardıkları yaygaralarda istismar ettikleri en önemli argüman tarafsızlık ilkesi!

Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tarafsız ol diye saldırganlaşan bir avuç Sabetayist azgın azınlık mensupları tarafsızlar mı?

Ne gezer!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tarafsız ol diye nara atanlar var ya;

-İslam’a ve kutsal değerlerine karşı bütün güç ve imkânlarıyla daima inkârcı,  materyalist ideolojilerden taraflar!

-Söz konusu milletimizin inancı, tarihi, özü, kimliği ise Haçlı zihniyetinden taraflar!

-1000 yıl tüm insanlığı hakkaniyet, barış ve adalet ölçüleri çerçevesinde yöneten Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetine düşmanlıkta taraflar!

-1923 hile rejimi ve köle düzeni statüko yapılanmasının ilelebet korunması, ayakta kalması noktasında taraflar!

-Türkiye’nin İsrail güdümünde Batının örtülü sömürgesinde müstemleke tipi bir 3. Dünya ülkesi olması noktasında taraflar!

-Türkiye’nin siyasi, askeri, ekonomik, teknoloji, ulaşım, iletişim, sağlık, eğitim gibi konularda güçlenmesi, ayakları üzerinde durması amacıyla yapılan bütün girişim, mücadele, eylem, yatırım ve atılımları akamete uğratmak, hedefinden saptırmak noktasında taraflar!

-Müslüman milletimizin ülkenin sermayesinden, medyasından, siyasetinden, sivil ve askeri bürokrasisinden, yargısından, üniversitelerinden, sivil toplum kuruluşlarından, kültür ve sanat hayatından tehcir edilmesi fikrinde taraflar!

-Ezici Müslüman çoğunluğun köylerde, varoşlarda, gecekondu semtlerinde her türlü maddi, medeni ve eğitim imkânlarından mahrum bırakılarak açlık, işsizlik, yokluk, yoksulluk pençesinde bin bir türlü zahmet ve çile ile yaşamalarına mecbur bırakma ilkesinde taraflar!

-AYM’nin AKP’yi kapatma davasında, Cumhuriyet Mitinglerinde, 27 Nisan E Muhtırasında, Ergenekon, Balyoz davalarında, Anayasa Referandumunda, Gezi Parkı eylemlerinde, yerel ve genel seçimlerde, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde iktidar karşıtı bloktan taraflar!

28 Şubat post-modern darbesinin yalın kılıç savunucuları Cumhurbaşkanı Demirel ile ANAP lideri Mesut Yılmazın birlikte gerçekleştirdikleri Isparta mitingini 7 sütun manşete çekenler, alkış tutanlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan`a tarafsızlık ilkesini ihlal ediyor diye suçlamalarda bulunuyorlar!

Neymiş?

Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP’ye oy istiyormuş!

Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın AKP`ye oy istemesine isyan edenler acaba CHP`ye, MHP`ye, HDP`ye oy isteyen bir cumhurbaşkanımız olsaydı yine de tarafsız ilkesini hatırlayacaklar mıydı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan`a tarafsız ol diyen ey mahfiller;

Sizler, milli irade karşısında taraf mısınız yoksa tarafsız mısınız?

Madem siz tarafsınız o zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan nasıl olurda tarafsız olmasını beklersiniz, umarsınız!

Milletin %52`sinin desteğini alıp cumhurbaşkanı seçildikten sonra Erdoğan`ın cumhurbaşkanlığını içlerine sindiremeyen şer güçlerin derdi gerçekten tarafsızlık olabilir mi?

Bu ülkenin geçmişinde tarafsızlık ilkesine riayet etmiş tek bir cumhurbaşkanı var mı?

Geçmiş cumhurbaşkanları Atatürk, laiklik ve devrimler konusunda, hile rejimi ve köle düzeni statükosu ile milli irade arasında bir tercih yapmak mecburiyetinde kaldıkları zaman milletin menfaatlerini tercih etmeyi göze alabilecek tarafsız bir duruşa sahip olabildiler mi?

28 Şubat post-modern darbe sürecinde Cumhurbaşkanı Demirel`in Refah-Yol iktidar karşıtı tutumunu ayakta alkışlayanlar, o yıllarda Demirel’e tarafsızlık ilkesini hatırlattılar mı?

Çünkü söz konusu Erbakan ve Milli Görüşe zarar vermekse demokrasiyi, insan haklarını, özgürlükleri, hukukun üstünlüğünü, bağımsız yargıyı ağızlarında sakız eden batı işbirlikçisi ihanet şebekesi putlaştırdıkları bu kavramları yemekten çekinmediler!

Cumhuriyet tarihinde her zaman Atatürkçülük, devrimler, statüko ve İslam düşmanlığında taraf olan Sabetayist oligarşi yapılanması şimdi Cumhurbaşkanı Erdoğan`a tarafsız ol diye saldırıp yaygara koparıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP`nin kurucu önderi, lideri ve 12 yıl genel başkanlık ile birlikte başbakanlık yapmış birisi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’ye destek istemesinde ne gariplik olabilir!

CHP`nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçimleri kazanmış olsaydı ve cumhurbaşkanı kimliğiyle genel seçimlerde CHP`ye destek istemek için meydanlara inseydi eminim tarafsızlık ilkesi kimsenin umuruna bile gelmezdi!

Asıl sorun ne biliyor musunuz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın tarafsız ya da taraf olması değil!

Asıl dert, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın güçlü Türkiye’den, Yeniden Büyük Türkiye’den ve Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünya sisteminden taraf olmuş olmasıdır!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail ve hinterlandı Haçlı Batı ile yerli uzantılarının menfaat ve çıkarlarından yana taraf olmuş olsaydı hiçbir sorun çıkmazdı!

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright