Bu coğrafyada ihanet asla eksik olmadı! | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Bu coğrafyada ihanet asla eksik olmadı! 26.03.2016 13:38

Bu coğrafyada ihanet asla eksik olmadı!


 

Bu topraklarda bizden gibi görünüp düşmanla işbirliği yapan Mankurtlar her zaman var oldu!

Milletimizin kimliğiyle aramızda dolaşan ancak buldukları her fırsatta ülkenin birliğine, dirliğine, devletin bekasına ihanet eden yerli yabancılar hiçbir zaman bu toprakların bağrından sökülüp temizlenemedi!

Bu ülkede yaşayıp suyunu içtiği, havasını teneffüs ettiği, ekmeğini yediği halde suyunu zehirlemeye; havasını kirletmeye; çanağa tükürmeye hevesli işbirlikçilerden hiçbir zaman kurtulamadık!

1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı İslam medeniyetini İsrail`i kurmak için yıkan Dünya Siyonizm`ine sırtını dayamış olan ihanet şer cephesi saldırılarına devam ediyor.

Bu sefer amaç Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıkarak Büyük İsrail Krallığını kurmak!

Ama bunu başaramayacaklar!

Çünkü bu topraklardan üstün siyasi akıl Erbakan gelip geçti!

Milli Görüş diyerek ülkeyi, İslam âlemini ve tüm insanlığı Siyonist zulüm sisteminden kurtarma mücadelesinde Erbakan’ın tek bir sefer dahi bileği bükülemedi!

Erbakan’ın 50 yıllık muhteşem mücadelesinde yetiştirdiği ve ülke siyasetine kazandırdığı talebeleri 14 yıldır Türkiye’yi idare ediyorlar!

Dünya Siyonizm`i ve yerli şer güçlerle girdiği iktidar mücadelesinde Erbakan mağlup edilmiş olsaydı eğer rahle-i tedrisatından geçmiş siyasi kadroların 14 yıl boyunca Türkiye’yi tek başına iktidar olarak yönetmelerine asla müsaade edilmezdi!

Erbakan, Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığına vurgu yaparak bu gerçeği söyle izah ediyordu:

"Eşi başörtülü biri bugün Çankaya Köşkünde oturuyorsa bu zaferin asil mimari AKP değil Milli Görüştür!

Milli Görüşün muhteşem zaferleri olmasaydı bu ülkede eşi başörtülü birinin bırakın Çankaya’ya çıkmasına Köşkün önündeki yaya kaldırımında yürümesine dahi izin vermezdi hile rejimi ve köle düzeni!”

Erbakan`ı kurduğu parti, dernek, gazete ya da vakıflardan ibaret zannedenler bu ülkede her işi yapsınlar ama asla siyasete bulaşmasınlar!

Erbakan asıl planlarını, hedeflerini, eserlerini milli derin devlet gücüyle kontrol altına almayı başardığı rakip hatta düşman partilerin iktidarında kimsenin ruhu dahi duymadan bir bir gerçekleştirdi!

Erbakan’ın Yeniden Büyük Türkiye’yi kurmak için planladığı tüm projeler 14 yıllık AKP iktidarında deyim yerindeyse füze hızıyla uygulamaya sokuldu!

Otoyollar...

Duble yollar...

Havalimanları...

Barajlar...

Tüneller...

Hızlı trenler...

Ankara-İstanbul yeni Otoyol...

Körfez Geçiş Köprüsü...

İstanbul -İzmir Otoyolu...

Marmaray...

Tüp geçit...

3.Kopru...

Üniversiteler...

Duble yollar...

Nükleer Santral...

İleri teknolojiye dayalı milli ve yerli üretim silah sanayii… Vs.

Bu hizmetlerin Erbakan’ın projeleri olduğundan şüphesi olanların, Milli Görüsün 40.Yıl kuruluş programları münasebetiyle Ankara`da Selim Sırrı Tarcan Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törene katılan Erbakan’ın yaptığı konuşmasının video kayıtlarını izlemelerini tavsiye ederim!

Elbette AKP iktidarının bir Erbakan projesi olduğunu ilk fark eden küresel Siyonist baronlar oldu.

Bu gerçek fark edildikten sonra milli derin devletle İsrail güdümlü Ergenekon derin devleti arısındaki ülkeyi yönetme kavgası şiddetlendi!

Bu mücadelede Siyonizm`in hamleleri kısaca şunlardı;

AKP hakkında kapatma davası açılması...

367 krizi...

Cumhuriyet mitingleri…

Darbe planları…

Sağda-Solda birlik projesi...

27 Nisan E muhtırası...

Gezi Parkı İsyanı...

Kobani ayaklanması...

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Erdoğan’a karşı ortak aday çıkarılması...

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde HDD’ye verilen dehşet medya desteği...

Çıkarılmak istenilen siyasi, toplumsal ve ekonomik krizler... Vs.

İsrail ve hinterlandı şer güçler AKP iktidarından kurtulmak için ne yaptılarsa, neyi nasıl planladılarsa, hangi tezgâhı kurdularsa, hangi kirli komployu uygulamak istedilerse bir türlü amaçlarına ulaşmayı başaramadılar!

Erbakan’ın üstün siyasi aklıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kefenini giyip ortaya koyduğu cesaret sayesinde ülkemiz, milletimiz uluslararası boyutları olan tüm sabotaj ve provokasyon girişimlerinden güçlenerek çıkmayı başarırken buna karşı küresel sermaye ve uzantıları ise her geçen gün eriyip tükendiler!

Küresel sermayenin bölgesinin lideri yeni bir dünya gücü Türkiye’yi engellemeye, ayağını tökezletmeye yönelik siyasi, askeri, ekonomik ve toplumsal isyan planlayıp gerçekleştirme ümidi artık kalmadı!

Elindeki tek kozu terör örgütü PKK ile yandaş İttihatçı aydınlar ve kültür-sanat camiasındaki Türkiye düşmanlarıydı!

PKK ve unsurlarının TSK ve Emniyet güçleri karşısında etek giyip başını örterek kadın kılığında kaçmaktan başka çareleri kalmadı!

Son bir umut ve çırpınış olarak ortalığa döktüğü aydın, akademisyen ve sanatçı müsveddelerinden ise elde edebileceği hiçbir şey yok.

Milli derin devlet 50 yıldır egemen şer odaklar ve emperyalist sermayenin hiçbir tuzağına aldanıp ayağı sendelemiş, tökezlemiş ya da düşmüş değildir!

Siyonizm gücünün zirvesindeyken dahi bileğini bükmeği başaramadığı milli derin devletin şimdi gücünün zirvesindeyken küresel komplolara pabuç bırakacağını düşünen varsa ancak avucunu yalar.

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright