Simpson virüsü | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Simpson virüsü 13.12.2016 23:59

Simpson virüsü
The Simpsons 1989`dan bu yana birçok kültürü etkilemiş ve büyük çoğunluk tarafından bilinen dünyanın en uzun süreli çizgi filmlerinin başında yer alır. Hedef alınan bir fikri yansıtmak çizgi filmlerde çok daha kolay fakat uzun vadede ulaşılabilirliği vardır. Bence en tehlikeli olan da taze ve masum beyinlerin bilinç altına yerleştirilen, hiç de masum olmayan kötü hedeflerdir. İşte çizgi filimler de bu amaçla kullanılan; masum olarak görünen ama zehir içerikli virüslerdir. Mesela bugün karşılaştığımız birçok ürün bu çizgi filmin yıllar önce beynimize enjekte ettiği ürünlerdir. Düşünmeden edemiyor insan; yaşanılan bu kadar olay neden yıllar öncesinde bu çizgi filmle bilinmiş. Yoksa bu çizgi film bir medyum mu? Tabi ki çok saçma. Artık biliyoruz ki dünyada öğle sinsi ve zehirli bir tezgâh kurulu ki; öyle kurnazca ve şeytanca tasarlanmış ki yazıyorlar, çiziyorlar ve beraberinde tüm dünyayı oynatıyorlar.
Bunların bir kısmını öğrenince daha da iyi farkına varıyoruz. Mesela birkaçı: -Simpsonların 1997’de yayınlanan bir bölümünde, bir kitap kapağı 9 ve ikiz kulelerin 2 rakamını oluşturmasıyla 9/11‘i meydana getirmişlerdi. Simpsonlar bu olayı çok önceden tahmin etmişlerdi.
-1994 yılında yayınlanan bir bölümde Apple dijital asistan ile alınan notlar cihazın ekranında beliriyordu. Cihazda ise hiç tuş bulunmuyordu ve tamamen dokunmatikti. O yıllarda ise telefonların hepsi tuşluydu ve Apple’da tuşları telefondan nasıl atılacağını düşünüyordu. Bu dijital asistan geleceğin aletiydi.
-Simpsonların bir bölümünde Martha’nın elindeki kitap Ebola virüsü ile ilgili bilgiler içeriyordu. Ebola virüsü ise 2014 yılında şiddetli bir şekilde dünyaya yayıldı.
-Simpsonların bir bölümünde Martha’nın çektiği fotoğraf bir anda 3 boyutlu bir hal alıyordu. Bu 3 boyutlu yazıcıları andırıyordu.
- Çizgi filmin bir bölümünde ise tarlada bulunan domatesler radyasyondan etkilenerek parlamaya başlıyordu. Bunun aynısı 2011 yılında Japonya’da yaşandı. Radyasyondan sebzeler mutasyon geçirmişti.
-Bir bölümde sanal çiftçilik çılgınlığı ile ilgili bir teknolojiden bahsediliyordu. İleriki yıllarda Farmville bir virüs gibi insanlığı sarmıştı.
-Geçenlerde gerçekleşen ABD`nin 58. başkanlık seçimlerini kazanan Cumhuriyetçi Donald Trump`ın başkanlığı, Simpsonlar adlı ünlü çizgi dizinin 16 yıl önceki "ABD Başkanı Trump" bölümü sebebiyle farklı bir açıdan da dikkati çekiyor. 19 Mart 2000 tarihinde yayınlanan bölümde ABD Başkanı olarak Oval Ofis`te oturan Trump, bugün gerçekten ABD Başkanı olarak Beyaz Saray`a çıkmaya hazırlanıyor.
Peki bunların ve gözden kaçırdığım birçok detayın hepsi birer tesadüf mü tabiki hayır. Gelelim en hassas konuya. Her fırsatta kendi tarikatları olan Homer tarikatını sübliminal mesaj ile bilinç altına yerleştirme çabaları. Zihin kontrolü ve illuminati ile önce evlerimize sonra bilinçaltımıza virüs enjekte etmek istemeleri artık kesin bir yargıdır. 
The Simpsons`daki sübliminal mesajlara bakıyordum. Bir bölümde gizli bir tarikat var. Bundan bahsetmek istiyorum. Simpsons`ın bu bölümünde Homer tarikatına yer verilmiş. Çizgi film karakterlerinin bir kısmı tarikata alınmak için bazı testlerden geçiyor. Daha sonra da gerçek ayinlerden videolar gösteriliyor. Ve inanılması güç fakat kötü bir detay göze çarpıyor ki Türkçe altyazı var. Beynimde şimşekler çaktıran bir detay. Bu altyazıda ise "Evrenin ulu mimarı" simgesiyle burada bulunan mason topluluğu önünde kendi istek ve buyrultumla(?) içtenlikle dolu olarak söz veriyorum!" Diye yemin ediyorlar.
Siyonist emperyalizmi çok kurnaz ve şeytansıdır artık bunu kendileri de dahil tüm dünya kabul ediyor. Kendinizi kurnaz sayın ve iğrenç oyunlar kurun bakalım siyonistler. Fakat tek bir detayı ve en önemli detayı unutuyorsunuz. Sizin planlarınız olabilir fakat plan yapanlara da en büyük plan yapan ilahi kudret var...

http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright