Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi08.01.2017 10:36

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi


Elazığ’da kafeler arasında en çok ilgi görenler arasında Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi… İşletmeyi Elazığ’a kazandıran Bora Boynueğri ve İşletme Müdürü Yusuf Uğur’la kısa sürede Elazığlılardan büyük ilgi görmelerinin sebeplerini konuştuk.


Bu haber 858 kez okundu.
Damak tadı arayanların gözde mekânı

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Elazığ’da kafeler arasında en çok ilgi görenler arasında Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi… İşletmeyi Elazığ’a kazandıran Bora Boynueğri ve İşletme Müdürü Yusuf Uğur’la kısa sürede Elazığlılardan büyük ilgi görmelerinin sebeplerini konuştuk.

Neden Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Türkiye’nin cafe sektöründeki önemli markalarından. Tesisleriyle, ürünleriyle, vizyonuyla ve en önemlisi kârlılığıyla oldukça güven verici bir firma olduğundan tercih ettik. Ve kısa sürede de Elazığlıların büyük ilgisini gördük.


Misyonu ve vizyonunuz nedir?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak vizyonumuz; misafirlerimizin damak tadını ve kültürel değerlerini önemseyen, uluslararası ve ulusal sektörde kalitesi, özgüveni ile lider bir marka haline gelmektir.

Misyonumuz ise tarihsel ve kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle, tüm ürünlerini yüksek hijyen standartları çerçevesinde oluşturmuş tesisinde üreterek, nezih mekânlarımızda kendimize has, emsalsiz ürünlerimizi dünyadaki kahve severlerin beğenisine sunmaktır.

Elazığ’da çok sayıda kafe varken aralarında öne çıkmayı nasıl başardınız?

Çok zor olmadı… Sonuçta gerek mekân gerekse de sunduğumuz ürünler olarak taklit bir firma değiliz. Tamamen orijinal ürünlerle ve kaliteli hizmetle çok kısa sürede Elazığ’da lider konuma yükseldik. Çalışanlarımızın hepsi işlerinin hem en iyisi hem de büyük zevkle yapan özel seçilmiş ve eğitimini almış kişiler. Tüm bu hususlar bir araya gelince halkımız da ilgi göstermeye başladı.

Müşteri profiliniz nasıl?

Aslında her yaştan her kesimden insanlara hitap ediyoruz. Hem mekânımızın konseptini beğenip gelen hem de tatlarımızı severek gelen her yaş grubundan müşterimiz var. 

Hizmet saatleriniz çok uzun gördüğümüz kadarıyla…

Evet sabah 8 ile gece saat 1-2’ye kadar çalıştığımız günler olur. 

En çok tercih edilen ürününüz hangisi?

Efe Kahvesi… Hem lezzeti hem de yumuşak içimi onu tercih ettiriyor.

Çok sayıda kahve var menünüzde… Bunların hepsi Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ’ne mi ait?

Evet tamamı kendi üretimimiz. Burada gelip de kahvemizi tadan insanlar yoğun talep gösterince artık bu kahveleri paketler halinde satmaya başladık. Bu açıdan da kahvelerimiz büyük ilgi görüyor.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Elazığ’da da tuttu. Yeni yatırımlarınız olacak mı?

Elazığ içine şube düşüncemiz var. Bunun için bir çalışma yürütüyoruz. Uygun bir yer bulduğumuz takdirde yeni bir şubeyi Elazığ’a kazandıracağız.


Diğer RÖPORTAJ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright