REKTÖR DEMİRDAĞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> REKTÖR DEMİRDAĞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ17.09.2016 17:14

REKTÖR DEMİRDAĞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

REKTÖR DEMİRDAĞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Üniversitedeki seçimlerden birinci çıkmasının ardından Cumhurbaşkanının onayı ve imzasıyla atanmanın büyük gurur olduğunu belirten Demirdağ artık projelerine ve çalışmaya odaklanacaklarını ifade etti.


Bu haber 948 kez okundu. Dergimiz ve El-aziz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yeni döneminde Demirdağ’a başarılar diledi. Seçilmiş ve atanmış ismin aynı olmasının önemli olduğuna dikkat çeken Zeki Geçkil artık eylem vakti olduğunu ve yeni dönemin ilimize yeni hizmetler kazandırılmasına vesile olmasını diledi.

Rektör Kutbeddin Demirdağ yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üniversitedeki seçimlerden birinci çıkmasının ardından Cumhurbaşkanının onayı ve imzasıyla atanmanın büyük gurur olduğunu belirten Demirdağ artık projelerine ve çalışmaya odaklanacaklarını ifade etti.

Ziyarette ülke gündemi ve güncel olaylar üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. Elazığ’daki terör olayı sonrası Elazığ halkının kenetlenişinin örnek bir davranış olduğu üzerinde duruldu.

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright