ELAZIĞLI SANATÇI YÜKSEL ŞAMAN AŞK-I İLAHİ’Yİ TANITTI | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ELAZIĞLI SANATÇI YÜKSEL ŞAMAN AŞK-I İLAHİ’Yİ TANITTI08.07.2016 17:48

ELAZIĞLI SANATÇI YÜKSEL ŞAMAN AŞK-I İLAHİ’Yİ TANITTI

ELAZIĞLI SANATÇI YÜKSEL ŞAMAN AŞK-I İLAHİ’Yİ TANITTI


Elazığlı Sanatçıları ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği Başkanı Elazığlı sanatçı Yüksel Şaman ilahi albümü Aşk-I İlahi’yi tanıttı…


Bu haber 1284 kez okundu.


rnrn

Elazığlı Sanatçıları ve Harput Musikisini Tanıtma ve YaşatmarnDerneği Başkanı Elazığlı sanatçı Yüksel Şaman ilahi albümü Aşk-I İlahi’yirntanıttı… Her sanatçının ilahi albümü yapma hayali vardır ben bu hayalimirngerçekleştirdim diyen Şaman söz ve müziklerini kendisinin yapacağı bir albümrnmüjdesi verdi.

rnrn

Yapılan tanıtım toplantısına Akçakiraz Belediye BaşkanırnSabahattin Kaya, ELSANDER Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Şimşek, EKSAD BaşkanırnSerdar Kara, ses sanatçısı Serpil Bektaş ve medya mensupları katıldı. Programdarnkonuşan Yüksel Şaman her sanatçının bir ilahi albümü yapma hayali olduğunurnkendisinin bu hayalini gerçekleştirdiğini belirtti.

rnrn

Albüm için büyük emekler verdiklerini belirten Şaman söz vernmüziklerini kendisinin yapacağı bir albümün de müjdesini verdi. Bir süredirrnalbüm çıkarmadığını ifade eden Şaman ilahi albümü ile dönüş yapmaktan mutlulukrnduyduğunu belirtti.

rnrn

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ELSANDER BaşkanırnYüksel Şaman’ı albümü dolayısıyla tebrik ederek sözlerine başladı. Sanatın vernsanatçının her zaman yanında olduğunu bundan sonra da destekleyeceğini ifaderneden Kaya Şaman’a sanat hayatında başarılar diledi.

rnrn

ELSANDER Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Şimşek de albüm içinrnhayırlı olsun dileklerini ileterek sözlerine başladı. Yüksel Şaman’ın Elazığrniçin önemli bir yetenek olduğunu belirten Şimşek Aşk-ı İlahi için çok başarılırnbir albüm değerlendirmesini yaptı.

rnrn

Yüksel Şaman’ın seslendirdiği "Uyan Ey Gözlerim"rnadlı ilahinin klip yönetmeni Faysal Tokmak albüm için çok emek verildiğininrnaltını çizdi. Klip çekimleri için Tuz Gölü’ne gittiklerini ve orada yenirntekniklerin kullanıldığı özel bir klip çektiklerini ifade eden Tokmak herrnyönüyle kaliteli bir albümün meydana geldiğini belirtti.

rnrn

 

rnrn

Haber – Foto : Osman Gürses


Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright