Dergimiz yazarları buluştu | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Dergimiz yazarları buluştu22.10.2016 16:08

Dergimiz yazarları buluştu

Dergimiz yazarları buluştu


Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi yazarları düzenlenen organizasyonda bir araya geldi. Bu yıl ikincisi yapılan buluşmaya Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz misafir olarak katıldı.


Bu haber 632 kez okundu.


Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi yazarları düzenlenen organizasyonda bir araya geldi. Bu yıl ikincisi yapılan buluşmaya Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz misafir olarak katıldı.

Kültür Park Türk Mutfağı’nda gerçekleştirilen yemekli organizasyona Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Resul Şahin, Belediye Basın Müdürü Salih Tunç, Özel Kalem Müdürü Talha Yanılmaz ve Belediye Başkanı Danışmanı Aydın Demir konuk olarak katıldı.

Kısa bir selamlama konuşması yapan Dergimiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil davete katılan konuklarına teşekkürlerini iletti. Geçen yıl ilkini yaptıkları organizasyonun bu yıl ikincisini düzenlediklerini belirten Zeki Geçkil bu arada yazar kadrosuna katılan isimlerle tanışma ve görüşme amacıyla buluşmayı gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın bu yıl konuk olarak katıldığını belirterek katılımından ötürü teşekkürlerini iletti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi ekibi ile bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Basının çok önemli bir görev ifa ettiğini belirten Yanılmaz kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi gibi kutsal bir görev yaptıklarını belirtti.

Basının yapılan ya da yapılmak istenen bir konu üzerinde aldığı doğru bilgiler hakkında özgürce eleştiride bulunma hakkı olduğuna dikkat çeken Başkan Yanılmaz dedikodu ve yanlış bilgiler üzerinden yapılan değerlendirmelerin ise kamuoyunu yanlış yönlendirmesi sebebiyle doğru olmadığını, gazeteciliğin bu olmadığını belirtti. Başkan Yanılmaz Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi’ne ve yazarlarına yayın hayatında başarılar dileyerek sohbet ortamında kendisine iletilen soruları cevapladı.

Yaklaşık 3 saat süren programa Dergimiz yazarları; Nevzat Ülger, Av. Cengiz Gülaç, Prof. Dr. Hakan Öztop, Avukat Hülya Işık Yıldırım, Diş Hekimi Sevim Kavut, Dr. Selim Terzi, Esra Aydemir, Sami Demirbağ, Nurettin Kaya ve dergimizin mutfak kadrosu katıldı.Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright