ÖZTÜRK’TEN 37 YENİ YATIRIMCI MÜJDESİ | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ÖZTÜRK’TEN 37 YENİ YATIRIMCI MÜJDESİ25.07.2014 21:00

ÖZTÜRK’TEN 37 YENİ YATIRIMCI MÜJDESİ

ÖZTÜRK’TEN 37 YENİ YATIRIMCI MÜJDESİ


Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk bürokrasi, iş dünyası, medya ve sivil toplum örgütlerini iftar yemeğinde buluşturdu. Öztürk yaptığı konuşmada 37 yeni yatırımcı müjdesi verdi.


Bu haber 2329 kez okundu.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk bürokrasi, iş dünyası, medya ve sivil toplum örgütlerini iftar yemeğinde buluşturdu. Öztürk yaptığı konuşmada 37 yeni yatırımcı müjdesi verdi.

Öztürk programda yaptığı konuşmada OSB’nin büyük bir atılım içinde olduğunu söyledi. Bugüne kadar 37 firmaya arsa tahsisi yaptıklarını dile getirerek 2 firma için de temel attıklarını söyledi.

EOSB Başkanı Suat Öztürk’ün her yıl organize ederek geleneksel hale getirdiği iftar yemeği bu yıl Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Gedik Restaurant’ta verildi. Rektör Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, Müftü Peyami Güngör, ETSO Meclis Başkanı Hamit Kaya, SGK İl Müdürü Esat Ceylan, İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, medya mensupları ve çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi iftara katıldı.

İftar sonrası basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk davete katılan misafirlerine teşekkürlerini ileterek konuşmasına başladı.

Organize Sanayi’de yatırım yapmak isteyen insanların asgari düzeyde problem yaşamaları için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Öztürk yatırımcılar için çok daha fazla sosyal imkânlar sunmaya başladıklarını dile getirdi.

 
Yeni alanları yatırıma açtıklarını ifade eden Öztürk, bu alanlarda 37 firmaya arsa tahsisi yaptıklarını söyledi. Bu firmalardan iki tanesinin temellerini attığını belirtti iftar programına yeni firmaların da katıldığını dile getirdi. 35 firmanın da proje aşamasında olduğunu söyleyerek 2015 ramazanında 35 yeni yatırımın daha Elazığ’a kazandırılmış olacağına dikkat çekti.

Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı olarak müdürlükler ve çalışanlarla gece gündüz bölgeyi daha da geliştirmek için çalıştıklarının altını çizen Öztürk bundan sonra da çalışmalarına aynı tempoyla devam edeceklerini belirtti.


Diğer EKONOMİ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright