Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Protokolü İmzalandı | HerAy Elazığ Aktuel-Elazığlıyım diyen herkesin dergisi
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Protokolü İmzalandı25.07.2014 20:34

Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Protokolü İmzalandı

Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Protokolü İmzalandı


Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yapımını Etikrom A.Ş. üstlendi.


Bu haber 1380 kez okundu.
Eğitime %100 Destek Kampanyası çerçevesinde Eti Krom A.Ş. tarafından Organize Sanayi Bölgesinde yaptırılacak olan 24 derslikli Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin protokol imza töreni yapıldı.

Eti Krom A.Ş. tarafından Organize Sanayi Bölgesinde yaptırılacak olan 24 derslikli Zeycan YILDIRIM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin protokol imza töreni yapıldı. Valilik makamında gerçekleştirilen imza törenine Vali Ömer Faruk KOÇAK, Vali Yardımcısı Tarık BAHADIR, Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, Hayırsever İş adamı ve Eti Krom A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet YILDIRIM ve basın mensupları katıldı. Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi protokolü imzalandıktan sonra bir açıklama yapan Elazığ Valisi Ömer Faruk KOÇAK, Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılacak olan liseyle birlikte teknik eleman ihtiyacının da azalacağına dikkat çekerek, okulun yapımını üstlenen iş adamı Mehmet YILDIRIM’a teşekkür etti.

Vali KOÇAK bu tür sosyal sorumluluk projelerini valilik olarak desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.
Eti Krom A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet YILDIRIM da 2 ay içinde temelini atacakları okulu bir yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde yapılacak olan 24 derslikli Zeycan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına açık bir şekilde yetiştirilmesi planlanıyor.


Etiketler: Zeycan Yıldırım - Etikrom - Ferrokrom

Diğer EĞİTİM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder
http://www.herayaktuel.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright